Про нас

Доставка гарячих обідів по Києву  «Козацький перекус»    

Тепер немає необхідності вставати на годину раніше і готувати їжу на роботу – гарячі та смачні обіди з доставкою від кейтерингової компанії «Козацький перекус» допоможуть Вам вирішити цю проблему.
Наша ціль – забезпечити Вас якісним повноцінним харчуванням за доступною ціною, яке зробить усіх ситими та здоровими, сильними та веселими.

Переваги доставки обідів над приготуванням обідів вдома:
Ви економите свій час.

Кожного дня ми пропонуємо Вам нове меню. Тому протягом тижня Ви щодня харчуватиметесь іншими стравами, отримуючи задоволення від нових смаків.

Страви у нас готуються в день доставки, тому щодня Ви отримуєте свіже та збалансоване харчування.
Для справжніх гурманів, у нашому меню є безліч оригінальних і дуже смачних страв, приготування яких вдома потребує значних затрат часу та коштів.

Переваги обідів  над “перекусами” та “канапками”:
Мабуть не потрібно розповідати до чого в майбутньому може призвести неправильне та нерегулярне харчування. Неправильне харчування – це своєрідний банк… Спочатку він фінансує Вас (Ви економите на їжі), проте в майбутньому цей банк забере у Вас нечувані відсотки у вигляді чеків на ліки…

Переваги гарячих обідів над кафе та ресторанами:
Економія часу
Економія коштів
Свіжість страв та продуктів
Замовлення обідів

З різноманітним меню на тиждень Ви можете ознайомитись на сайті у розділі Меню або за телефонами, які вказані на сайті.

Замовити обід можна зателефонувавши нам за номером 0932376557 або  на сайті у розділі Замовити обід. Мінімальне замовлення – від 500 гривень.