Послуги

«Козацький перекус» – команда професіоналів у сфері громадського харчування. За короткий період роботи на ринку Києва ми змогли завоювати довіру багатьох наших клієнтів бездоганним сервісом та якісними і смачними стравами.

Для приготування страв ми використовуємо лише свіжі продукти та натуральні спеції. Ми не використовуємо напівфабрикатів та смакових добавок.

Наші кухарі досконало володіють технологіями приготування не лише традиційних але й оригінальних та надзвичайно смачних страв, що готуються за рецептами кращих ресторанів.

Ми пропонуємо такі послуги:
Доставка найсмачніших обідів в офіси
Організація бенкетів в нашому приміщенні

Ви вирішили відсвяткувати День народження на природі, провести урочисту подію на роботі в компанії колег  або влаштувати чудове свято вдома у вузькому родинному колі?

Команда кейтерингової компанії «Козацький перекус» із задоволенням  допоможе Вам  організувати  різноманітні  виїздні заходи.
А, можливо, Ви любите посидіти на пікніку у великій компанії співробітників? Все це можна організувати без усіляких труднощів, нам лише потрібно знати, скільки гостей буде на Вашому святі.

Вишуканий фуршет та найдобірніші смакові якості страв  –   це запорука вдалого вечора!

Ми запропонуємо Вам найсмачніші страви та нагодуємо Ваших гостей у будь-якому місці та у зручний для Вас час!

Враховуючи Ваші індивідуальні побажання, ідеї та фінансові можливості, а також статус події й кількість запрошених гостей,ми допоможемо  Вам підібрати меню заходу аж до найдрібніших нюансів.